O nás                                                               späť

     Náš pneuservis je situovaný v širšom centre Košíc, necelých 150m za Amfiteátrom. Je k nám jednoduchý prístup, pričom z tr. SNP tesne za Amfiteátrom je potrebné odbočiť doprava medzi rodinné domy. A ste pri nás.

     Na trhu pôsobíme nepretržite od roku 1992. Rovnako od roku 1992 pracuje u nás základný team pracovníkov /mechanikov, predavačov / a preto sa môžeme pýšiť veľmi bohatými odbornými skúsenosťami, pričom si svoju odbornosť neustále zvyšujeme štúdiom najmodernejších technológií, technických noviniek a nových produktov.

     Práca nášho malého pneuservisu je založená na spokojnosti zákazníkov, ktorú sa snažíme dosiahnuť poskytovaním kvalitných služieb s kvalifikovanými pracovníkmi, ktorí Vám odborne poradia a pomôžu nájsť navhodnejšie riešenie pre Vašu spokojnosť. Odmenou pre nás je ak sa naši spokojní zákazníci k nám opätovne vracajú.

     Naše služby poskytujeme na kvalitných, certifikovaných zariadeniach talianskej výroby zn. CEMB a SICE, ktoré sú pravidelne udržiavané a vyvažovacie zariadenia pravidelne kalibrované. Orientujeme sa na osobné vozidlá, úžitkové a ľahké nákladné, dodávky, SUV, OFFROADY.

     Okrem pneuservisných prác ponúkame na predaj pneumatiky známych značiek, kvalitné oceľové disky, motorové oleje, kvapaliny, autokozmetiku, žiarovky a množstvo autodoplnkov. To všetko za príjemné ceny.

     Naša firma kladie veľký dôraz na spokojnosť klientov, ktorým ponúkame kvalitné služby za primerané ceny. Pevne veríme, že Vás naša ponuka zaujala a budeme radi ak nás v blízkej budúcnosti navštívite.

S pozdravom kolektív    GAMA PNEU